Dom na sprzedaż
199 000 PLN
Grądy Szlacheckie,
5 pok., 120 m2
Informacje podstawowe
Pow. użytkowa:
112 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Rok budowy:
2008
Liczba pięter:
2
Powierzchnia działki:
1 200 m2
Kształt działki:
Droga dojazdowa:
Polna droga
Rynek:
Wtórny
Stan budynku:
Dobry
Informacje dodatkowe
Materiał:
Pustak
Powierzchnie pokoi:
25m2, 20m2, 15m2, 15m2, 23m2
Liczba łazienek:
1
Rodzaj dachu:
Blachodachówka
Ogrzewanie:
Kominkowe
Ujęcie wody:
Studnia
Rodzaj kanalizacji:
Szambo
Garaż (liczba miejsc):
Typ ogrodzenia:
Mieszane
Galeria 

Wśród pól i lasów, niedaleko jeziora, znajduje się działka ogrodzona, zagospodarowana drzewami i krzewami z domem murowanym, dwukondygnacyjnym.

Dom wykończony wewnątrz drewnem. Pod deskami ocieplenie. Widna łazienka, aneks kuchenny z oknem. Salon z kominkiem z cegły klinkierowej, czerwonej z odcieniem brązu. Na parterze oprócz salonu są jeszcze 2 duże pokoje. Do domu wchodzi się przez wiatrołap, który jest w bryle domu. W salonie są schody prowadzące na użytkowe poddasze, gdzie z małego przedpokoju wchodzi się do dwóch dużych pokoi.

Jest możliwość dokupienia kolejnej działki.

100 metrów od posesji jest wśród lasów malownicze jezioro. Nad jeziorem jest miejsce na ognisko, z czego korzystają miejscowi. Cisza absolutna, z dala od dróg asfaltowych. Mikroklimat lasu sosnowego wzmacniany jest zapachem licznych ziół. Jak okiem sięgnąć lasy przecinające się polanami pół.

Nieruchomość położona jest w gminie Długosiodło znanej z “telewizyjnego grzybobrania”.

Raz w miesiącu na targach staroci spotykają się tutaj miłośnicy wspomnień z przeszłości, by okazyjnie kupić pamiątkę z dawnych lat. Raz w tygodniu organizowane są w Długosiodle jarmarki, gdzie można zaopatrzyć się w produkty wprost od gospodyń wiejskich.

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA AGENCJI – CAŁOŚĆ POKRYWA SPRZEDAJĄCY

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu pośrednictwa.
Wysłanie wiadomości za pośrednictwem niniejszego formularza oznacza wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie dobrowolnie podanych przez Państwa danych dla potrzeb procesu pośrednictwa. Aby wysłać wiadomość proszę najpierw zaznaczyć checkbox I’m human a następnie kliknąć przycisk “Wyślij”.