Dom na sprzedaż
199 000 PLN
Grądy Szlacheckie,
5 pok., 120 m2
Informacje podstawowe
Pow. użytkowa:
112 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Rok budowy:
2008
Liczba pięter:
2
Powierzchnia działki:
1 200 m2
Kształt działki:
Droga dojazdowa:
Polna droga
Rynek:
Wtórny
Stan budynku:
Dobry
Informacje dodatkowe
Materiał:
Pustak
Powierzchnie pokoi:
25m2, 20m2, 15m2, 15m2, 23m2
Liczba łazienek:
1
Rodzaj dachu:
Blachodachówka
Ogrzewanie:
Kominkowe
Ujęcie wody:
Studnia
Rodzaj kanalizacji:
Szambo
Garaż (liczba miejsc):
Typ ogrodzenia:
Mieszane
Galeria 

Wśród pól i lasów, niedaleko jeziora, znajduje się działka ogrodzona, zagospodarowana drzewami i krzewami z domem murowanym, dwukondygnacyjnym.

Dom wykończony wewnątrz drewnem. Pod deskami ocieplenie. Widna łazienka, aneks kuchenny z oknem. Salon z kominkiem z cegły klinkierowej, czerwonej z odcieniem brązu. Na parterze oprócz salonu są jeszcze 2 duże pokoje. Do domu wchodzi się przez wiatrołap, który jest w bryle domu. W salonie są schody prowadzące na użytkowe poddasze, gdzie z małego przedpokoju wchodzi się do dwóch dużych pokoi.

Jest możliwość dokupienia kolejnej działki.

100 metrów od posesji jest wśród lasów malownicze jezioro. Nad jeziorem jest miejsce na ognisko, z czego korzystają miejscowi. Cisza absolutna, z dala od dróg asfaltowych. Mikroklimat lasu sosnowego wzmacniany jest zapachem licznych ziół. Jak okiem sięgnąć lasy przecinające się polanami pół.

Nieruchomość położona jest w gminie Długosiodło znanej z “telewizyjnego grzybobrania”.

Raz w miesiącu na targach staroci spotykają się tutaj miłośnicy wspomnień z przeszłości, by okazyjnie kupić pamiątkę z dawnych lat. Raz w tygodniu organizowane są w Długosiodle jarmarki, gdzie można zaopatrzyć się w produkty wprost od gospodyń wiejskich.

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA AGENCJI – CAŁOŚĆ POKRYWA SPRZEDAJĄCY

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *