Rezydencja z widokiem na Jezioro Włocławskie

Obiekt na sprzedaż
2 900 000 PLN
Glewo,
12 pok., 830 m2
Informacje podstawowe
Przeznaczenie:
Mieszkalne, Pensjonat
Rodzaj:
Dwór
Rok budowy:
1992
Powierzchnia działki:
68 400 m2
Kształt działki:
Nieregularny
Droga dojazdowa:
Utwardzona
Rynek:
Wtórny
Stan prawny:
Własność
Informacje dodatkowe
Winda:
Nie
Ochrona:
Nie
Parking naziemny:
Tak
Sieć komputerowa:
Nie
Wentylacja:
Tak
Klimatyzacja:
Nie
Zaplecze socjalne:
Tak
Okablowanie telefoniczne:
Tak
Obiekt położony w okolicy Włocławka, w południowo zachodniej części gm. Dobrzyń nad Wisłą, usytuowany na wysokiej skarpie wiślanej z pięknym widokiem na Jezioro Włocławskie (tzw. Zalew Włocławski), sztuczny zalew na środkowej Wiśle, który rozciąga się w górę rzeki aż do Płocka i jest największym pod względem powierzchni sztucznym zbiornikiem w Polsce.

Prezentacja wideo: https://www.youtube.com/watch?v=NTfA3OOH8Ds – Rezydencja, dom dla gości, widok na zalew.

Na ogrodzonej działce, znajduje się Rezydencja o powierzchni całkowitej ok. 830 m2 (po podłodze) i użytkowej 664 m2 oraz dom dla gości (ok. 156 m2), który może pełnić funkcję biura lub domku dla służby / pracowników. Zarówno przy Rezydencji jak i na parterze domu gościnnego są umiejscowione garaże na 4 – 6 samochodów, natomiast na podjeździe miejsca jest pod dostatkiem – nawet na 20 aut.

Rezydencja – 1992 rok budowy, pow. zabud. 312,50 m2, pow. użytk. 664 m2, kubatura 2 480 m3. Budynek jest wykonany w technologii tradycyjnej, dobrze docieplony, elewacja ze zdobieniami, dach wielospadowy, kryty grubą blachą miedzianą. Elewacja odnowiona w 2015 roku.

Domek gościnny – 2001 rok budowy, pow. użytk. 155,70 m2, kubatura 836 m3.

Szacunkowy metraż łączny powierzchni użytkowej wszystkich budynków (Rezydencja + domek gościnny + powierzchnia produkcyjno-magazynowa) to ok. 1880 m2. Miary podane w ofercie (szer. działki 330 m – dł. działki 200 m) są tylko orientacyjne – cały kompleks działek ma kształt nieregularny.

Największym atutem jest niepowtarzalny urok tego miejsca. Nieruchomość jest idealna zarówno do zamieszkania z dala od zgiełku miasta, jak również do prowadzenia działalności gospodarczej np. luksusowego domu opieki lub pensjonatu / hostelu dla osób szukających ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.

Dostępna powierzchnia pomieszczeń magazynowych, technicznych, produkcyjnych, hali oraz pomieszczeń zaplecza socjalnego to 1060 m2. Powierzchnia ta jest zlokalizowana w budynkach dość daleko odsuniętych od Rezydencji, ale stanowiących integralną całość przedmiotu sprzedaży.

Ogrzewanie budynków mieszkalnych jest olejowe (kotły Viessman / Buderus) oraz w przypadku Rezydencji również kominkowe. Cały teren posiadłości jest oświetlony, a na jej południowym krańcu jest wyjście na skarpę wiślaną, skąd już bezpośrednio można zejść nad brzeg zalewu.

W świetle informacji ze zmian w studium zagospodarowania przestrzennego gminy Dobrzyń nad Wisłą teren na którym jest zlokalizowana nieruchomość to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa, gleby głównie klas IV i V (niewielka część kl. III), tereny zmeliorowane, strefa wiejska rolniczo – osadnicza, nadwiślańska strefa turystyczno – wypoczynkowa.

CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 16:00 na numer kom. +48 727-670-131, dziękuję. Kontakt mailowy [info@s-sadowski.eu] możliwy przez cały dzień.