Kruklanki – rezydencja na Mazurach

Dom na sprzedaż
1 890 000 PLN
Kruklanki,
8 pok., 400 m2
Informacje podstawowe
Pow. użytkowa:
250 m2
Rodzaj domu:
Rezydencja
Rok budowy:
2003
Liczba pięter:
1
Powierzchnia działki:
11 609 m2
Kształt działki:
Nieregularny
Droga dojazdowa:
Utwardzona
Rynek:
Wtórny
Stan budynku:
Bardzo dobry
Informacje dodatkowe
Materiał:
Cegła
Powierzchnie pokoi:
Liczba łazienek:
4
Rodzaj dachu:
Dachówka
Ogrzewanie:
CO własne
Ujęcie wody:
Studnia
Rodzaj kanalizacji:
Miejska na działce
Garaż (liczba miejsc):
Tak (2)
Typ ogrodzenia:
Mieszane
W odległości 11 km od Giżycka, w okolicy jeziora Gołdopiwo, znajduje się Rezydencja o powierzchni całkowitej ok. 400 m2 z 2003 roku, na działce ponad 1 ha – w całości ogrodzonej i ciekawie zagospodarowanej wieloma nasadzeniami drzew (katalpy, tuje, tulipanowce, magnolie, świerki wężowe) i krzewów (rododendrony, azalie i róże) oraz wykonanym oczkiem wodnym (z automatycznym nawodnieniem) w interesującej kompozycji z kaskadą wodną.

Okolica jest cicha i spokojna, co pozwala na pełen relaks, a także umożliwia kontakt z naturą. Otoczenie nieruchomości to w większości nowa zabudowa, dojazd drogą utwardzoną, kilkadziesiąt metrów od drogi asfaltowej. Ogród został tak zaprojektowany, iż spełnia funkcję typowo relaksacyjno – wypoczynkową, jak również pozwala na uzyskanie korzyści w postaci własnych, świeżych warzyw i owoców.

Oprócz rezydencji na terenie posesji znajduje się także nowy budynek gospodarczy, który można zaadoptować na pokoje gościnne. Na działce można usytuować domki agroturystyczne lub przygotować pole namiotowe. Do dyspozycji gości jest zadaszone miejsce do grillowania oraz wiata. Wszystko jest tak zorganizowane aby goście czuli się swobodnie nie zakłócając przy tym codziennego życia właścicieli.

Dom został tak zaprojektowany, aby spełniał funkcję mieszkalną dla właścicieli oraz funkcję agroturystyczną, obie części mają oddzielne wejścia. Informacje techniczne:

– częściowo podpiwniczony (pow. 20.8 m2) z garażem na dwa samochody,
– pokryty dachówką ceramiczną angobowaną,
– okna drewniane, parapety zewnętrzne klinkierowe,
– podłogi: w pokoju i kuchni parkiet, w przedpokoju, korytarzach, piwnicy, garażu i na tarasie gres i terrakota,
– instalacja centralnego odkurzacza,
– instalacja centralnego ogrzewania: grzejniki konwektorowe, elektroniczne sterowanie temperaturą,
– wodociąg gminny,
– kanalizacja zbiorcza, gminna,
– woda z sieci gminnej – dodatkowo własna studnia głębinowa,
– ogrzewanie z własnej lokalnej kotłowni na olej opałowy oraz kominek z rozprowadzeniem na piętro do dwóch pokoi,
– ciepła woda z pieca centralnego ogrzewania.

Dom wykończony jest w wysokim standardzie z użyciem dobrych jakościowo materiałów. Zdjęcia wnętrz mogę wysłać e-mailem.

Kruklanki położone są we wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich nad jeziorem Gołdopiwo (862 ha). Przez jezioro Gołdopiwo przebiega szlak kajakowy rzeki Sapiny. Kruklanki są gminą o rozwiniętej infrastrukturze turystycznej. Istnieją tu restauracje, osrodki wypoczynkowe, kawiarnie, punkt informacji turystycznej, wypożyczalnie sprzętu turystycznego, kort tenisowy i stadion sportowy. Atrakcją gminy oprócz jeziora jest m.in. rezerwat Puszcza Borecka.

CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI
Miary podane w ofercie są poglądowe.

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 16:00 na numer kom. +48 727-670-131, dziękuję. Kontakt mailowy [info@s-sadowski.eu] możliwy przez cały dzień.