Hala na sprzedaż
450 000 PLN
Brańszczyk,
1 061 m2
Informacje podstawowe
Przeznaczenie:
Inne
Piętro:
0/1
Rok budowy:
1990
Klasa budynku:
 Brak klasyfikacji
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Stan prawny:
Własność
Informacje dodatkowe
Winda:
Nie
Ochrona:
Nie
Parking naziemny:
Tak
Sieć komputerowa:
Nie
Wentylacja:
Tak
Klimatyzacja:
Nie
Zaplecze socjalne:
Nie
Okablowanie telefoniczne:
Nie

Budynek dwukondygnacyjny o pow. 1171 m2 przeznaczony na prowadzenie działalności gospodarczej, na działce 4566 m2.

Budynek o ścianach z półtora pustaka, w stanie surowym zamkniętym, kryty blachą. Izolacja – wełna mineralna 10 cm. Wysokość kalenicy 8 m. Podłogi wylewka betonowa 12 + 7 cm, lastrico 3 cm, izolacja przeciwwilgociowa – podwójna papa na lepiku. Płyty stropowe o grubości 22 cm.

Działka bez ogrodzenia. Na działce był transformator, prąd obecnie nie jest doprowadzony – trzeba podpisać umowę z operatorem, studnia głębinowa, szambo szczelne o pojemności 15 m3. Jest możliwość dokupienia sąsiedniej działki o pow. 4028 m2.

CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu pośrednictwa.
Wysłanie wiadomości za pośrednictwem niniejszego formularza oznacza wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie dobrowolnie podanych przez Państwa danych dla potrzeb procesu pośrednictwa. Aby wysłać wiadomość proszę najpierw zaznaczyć checkbox I’m human a następnie kliknąć przycisk “Wyślij”.