image_print
Działka na sprzedaż
122 240 PLN
Brańszczyk, Brańszczyk-Nakieł
3 056 m2
Informacje podstawowe
Przeznaczenie:
Budowlana
Szerokość:
58 (m)
Długość:
52,69 (m)
Kształt:
Prostokąt
Ukształtowanie:
Płaska
Droga dojazdowa:
Asfaltowa
Stan prawny gruntu:
Własność
Informacje dodatkowe
Obecna zabudowa działki:
Do rozbiórki / adaptacji
Typ ogrodzenia:
Brak
Woda:
Tak
Ujęcie wody:
Studnia
Prąd:
Tak
Gaz:
Brak
CO Miejskie:
Brak 
Kanalizacja:
Brak
Rodzaj kanalizacji:
Szambo – szczelne
 

Dla osób ceniących idealną ciszę i spokój. Miejsce ustronne w zakolu rzeki Bug. Mimo, że nieruchomość jest blisko rzeki, siedlisko jest położone na wysokim terenie niezalewowym.

Nieruchomość składająca się z 2 działek wydzielonych geodezyjnie o łącznej pow. 3056m2, jest częścią dawnego siedliska. Zadrzewiona z widokiem na staw (staw ma powierzchnię około 3500m2, w najgłębszym miejscu ma ponad 4 m głębokości). Działka o prostokątnym kształcie, nieogrodzona, płaska.

Na działce nie ma domu mieszkalnego, (jest możliwość postawienia) ale można też przeprowadzić adaptację budynku gospodarczego na cele mieszkalne. Adaptacja budynku na mieszkanie w stanie deweloperskim, to koszt około 65 000 zł. W tym jest :

-wylewka podłogowa z ociepleniem,
-ocieplenie stropu,
-tynki na ścianach i suficie,
-zamontowanie okna w każdym pomieszczeniu 1,5/1,5m,
-zamontowanie drzwi zewnętrznych i wybudowanie wiatrołapu wewnetrznego,
-zamontowanie drzwi garażowych,
Cena obejmuje robociznę i materiały.

Budynek gospodarczy długości 20m i szerokości około 8m, kryty blachą w latach 90-tych. Budynek widać na zdjęciach od strony stawu i od strony drogi. Na działce jest jeszcze garaż murowany o pow. około 30m2 i piwnica betonowa tzw. ziemianka do przechowywania ziemniaków z nadbudówką z pustaka. Dwie drewniane wiaty są do rozbiórki.

Doskonały dojazd do samej działki drogą asfaltową.

Bok działki wzdłuż drogi asfaltowej ma długość 58m, drugi bok ma niecałe 53m. Działka możliwa do podziału – w planie zagospodarowania przestrzennego minimalna pow. działki budowlanej wynosi 1000m2. Możliwa zabudowa domów jednorodzinnych parterowych z użytkowym poddaszem. Na pierwszym zdjęciu ze stawem, siedlisko jest po lewej stronie za dwoma świerkami.Na zdjęciach widać siedlisko od strony stawu i otoczenie. Siedlisko w ustronnym, pięknym widokowo miejscu i tylko 55 km od Warszawy.

CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 16:00 na numer kom. +48 727-670-131, dziękuję. Kontakt mailowy [info@s-sadowski.eu] możliwy przez cały dzień.