Działka pod budownictwo wielorodzinne z WZ – Zegrze Południowe

Działka na sprzedaż
3 900 000 PLN
Zegrze Południowe,
7 305 m2
Informacje podstawowe
Przeznaczenie:
Budowlana
Szerokość:
55 (m)
Długość:
133 (m)
Kształt:
Nieregularny
Ukształtowanie:
Zróżnicowana
Droga dojazdowa:
Asfaltowa
Stan prawny gruntu:
Własność
Informacje dodatkowe
Obecna zabudowa działki:
Inna
Typ ogrodzenia:
Siatka
Woda:
Tak
Ujęcie wody:
Miejska w drodze
Prąd:
W drodze
Gaz:
W drodze
CO Miejskie:
Kanalizacja:
Tak
Rodzaj kanalizacji:
Miejska w drodze

Działka pod budownictwo wielorodzinne z WZ, możliwy do osiągnięcia PUM ok. 3800 m2. Lokalizacja Zegrze Południowe, gmina Nieporęt. Cena podana w ofercie jest ceną netto (plus 23% VAT).

Nieruchomość przylega do rzeki Narew przed samym Zalewem Zegrzyńskim, tak więc, oprócz rzadko spotykanej lokalizacji daje to dodatkowy bonus w postaci możliwości wykonania Kei (z dofinansowaniem z UE), co będzie ewidentnym atutem, gdyż miejsc postojowych dla jednostek pływających zdecydowanie brakuje na tym akwenie.

Jest wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku apartamentowego z funkcją turystyczną, z garażami i usługami na parterze, infrastrukturą techniczną i dojazdami. Budynek o wysokości 5 kondygnacji ukształtowany w formie czterech punktowców mieszkalnych posadowionych na parterowej wspólnej części stanowiącej garaż.

Działka graniczy tylko z jednej strony z prywatną nieruchomością, reszta granic to droga, teren gminny i linia brzegowa rzeki Narew, czyli RZGW.

Teren działki oznaczony w ewidencji gruntów jako Bi oraz Bz nie wymaga zgody na zmianę przeznaczenia gruntów na cele nierolnicze. Instalacja wodociągowa i instalacja kanalizacyjna w drodze, są uzgodnione warunki wykonania przyłączy. To samo dotyczy instalacji gazowej oraz instalacji elektrycznej.

Na terenie działki jest zapora boczna, natomiast inwestycja jest tak zaplanowana, iż nie ingeruje w podstawę zapory. Tym samym charakterystyka planowanych budynków jest taka, iż od strony ulicy widoczny jest parter, natomiast od strony rzeki pierwsze piętro. Wskaźnik powierzchni zabudowy wynikający z decyzji – 50%, szerokość elewacji frontowej ok. 120m, wysokość zabudowy 16m (5 kondygnacji), geometria dachów – płaskie, dwu lub wielospadowe o kącie 25 stopni.

Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości 30km od placu Bankowego, a do granic Warszawy jest ok. 12km. Dojazd samochodem do placu Bankowego zajmuje około 40 minut.

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA AGENCJI – CAŁOŚĆ POKRYWA SPRZEDAJĄCY

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 16:00 na numer kom. +48 727-670-131, dziękuję. Kontakt mailowy [info@s-sadowski.eu] możliwy przez cały dzień.