Działka na sprzedaż
6 200 000 PLN
Zegrze Południowe,
7 305 m2
Informacje podstawowe
Przeznaczenie:
Budowlana
Szerokość:
55 (m)
Długość:
133 (m)
Kształt:
Nieregularny
Ukształtowanie:
Zróżnicowana
Droga dojazdowa:
Asfaltowa
Stan prawny gruntu:
Własność
Informacje dodatkowe
Obecna zabudowa działki:
Inna
Typ ogrodzenia:
Siatka
Woda:
Tak
Ujęcie wody:
Miejska w drodze
Prąd:
W drodze
Gaz:
W drodze
CO Miejskie:
Kanalizacja:
Tak
Rodzaj kanalizacji:
Miejska w drodze

Działka pod budownictwo wielorodzinne z WZ, możliwy do osiągnięcia PUM ok. 3800 m2. Lokalizacja Zegrze Południowe, gmina Nieporęt. Cena podana w ofercie jest ceną netto (plus 23% VAT).

Nieruchomość przylega do rzeki Narew przed samym Zalewem Zegrzyńskim, tak więc, oprócz rzadko spotykanej lokalizacji daje to dodatkowy bonus w postaci możliwości wykonania Kei (z dofinansowaniem z UE), co będzie ewidentnym atutem, gdyż miejsc postojowych dla jednostek pływających zdecydowanie brakuje na tym akwenie.

Jest wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku apartamentowego z funkcją turystyczną, z garażami i usługami na parterze, infrastrukturą techniczną i dojazdami. Budynek o wysokości 5 kondygnacji ukształtowany w formie czterech punktowców mieszkalnych posadowionych na parterowej wspólnej części stanowiącej garaż.

Działka graniczy tylko z jednej strony z prywatną nieruchomością, reszta granic to droga, teren gminny i linia brzegowa rzeki Narew, czyli RZGW.

Teren działki oznaczony w ewidencji gruntów jako Bi oraz Bz nie wymaga zgody na zmianę przeznaczenia gruntów na cele nierolnicze. Instalacja wodociągowa i instalacja kanalizacyjna w drodze, są uzgodnione warunki wykonania przyłączy. To samo dotyczy instalacji gazowej oraz instalacji elektrycznej.

Na terenie działki jest zapora boczna, natomiast inwestycja jest tak zaplanowana, iż nie ingeruje w podstawę zapory. Tym samym charakterystyka planowanych budynków jest taka, iż od strony ulicy widoczny jest parter, natomiast od strony rzeki pierwsze piętro. Wskaźnik powierzchni zabudowy wynikający z decyzji – 50%, szerokość elewacji frontowej ok. 120m, wysokość zabudowy 16m (5 kondygnacji), geometria dachów – płaskie, dwu lub wielospadowe o kącie 25 stopni.

Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości 30km od placu Bankowego, a do granic Warszawy jest ok. 12km. Dojazd samochodem do placu Bankowego zajmuje około 40 minut.

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA AGENCJI – CAŁOŚĆ POKRYWA SPRZEDAJĄCY

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu pośrednictwa.
Wysłanie wiadomości za pośrednictwem niniejszego formularza oznacza wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie dobrowolnie podanych przez Państwa danych dla potrzeb procesu pośrednictwa. Aby wysłać wiadomość proszę najpierw zaznaczyć checkbox I’m human a następnie kliknąć przycisk “Wyślij”.