Działka na sprzedaż
1 267 500 PLN
Warszawa, Żoliborz
845 m2
 Informacje podstawowe
Przeznaczenie:
Usługowa
Szerokość:
0 (m)
Długość:
0 (m)
Kształt:
Nieregularny
Ukształtowanie:
Płaska
Droga dojazdowa:
Asfaltowa
Stan prawny gruntu:
Własność
Informacje dodatkowe
Obecna zabudowa działki:
Brak
Typ ogrodzenia:
Brak
Woda:
Tak
Ujęcie wody:
Miejska w drodze
Prąd:
Tak
Gaz:
Tak
CO Miejskie:
Tak
Kanalizacja:
Nie
Rodzaj kanalizacji:

Lokalizacja działki (845m2) to Wybrzeże Gdyńskie na Warszawskim Żoliborzu, blisko mostu Grota-Roweckiego. Działka U1 – funkcja usługowa z zakresu administracji, biur, turystyki, kultury, handlu i gastronomi. Plan dopuszcza lokalizowanie innych funkcji usługowych nie kolidujących z wcześniej podanymi, a także wyklucza budownictwo mieszkaniowe, produkcyjne oraz obiekty i urządzenia uciążliwe.

Dojazd do działki z Wisłostrady przez węzeł Krasińskiego. Dobra widoczność reklamy zarówno z Wisłostrady jak i z mostu – reklama w większym formacie. Lokalizacja korzystna na usługi typu warsztat, salon, motel, ale też na usługi związane z rekreacją. Nie podałem powyżej szerokości oraz długości ponieważ działka ma kształ nieregularny, szerokość w najszerszym miejscu wynosi około 20m, w najwęższym około 9m, długość 50 – 60m.

Teren jest niezabudowany, częściowo zadrzewiony i zakrzewiony. Kształt zbliżony do trapezu, teren płaski. Działka posiada zabezpieczenie w media z sieci miejskiej w zakresie wody, sieci elektrycznej oraz dostęp do pozostałej infrastruktury.

W okolicy nieruchomości występują tereny zielone, tereny nadwiślańskie, infrastruktura komunikacyjna, a w dalszej odległości tereny mieszkaniowe oraz dostęp do obiektów użyteczności publicznej i punktów handlowo usługowych.

Plan ustala dla działki U1:
1) wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy – 1,5 ;
2) maksymalną wysokość zabudowy – 15 m ;
3) ukształtowanie pierzei zabudowy od strony ul.Wybrzeże Gdyńskie oraz od strony parku, zgodnie
z rysunkiem planu ;
4) nadsypanie terenu na części działek oznaczonych na planie symbolami U1.1 i U1.2.

W zakresie zaopatrzenia w wodę plan ustala :
1) zasilanie obszaru planu w wodę z miejskiej sieci wodociągowej zasilanej z projektowanego przewodu rozbiorczego spinającego układ sieci w rejonie al. Armii Krajowej i ulicy Krasińskiego.

W zakresie systemu ciepłowniczego plan ustala :
1) zasilanie budownictwa mieszkaniowego i usługowego w ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej zasilanej z komory AZ-6 na magistralach sieci cieplnej ułożonej na nośnikach mostu Grota Roweckiego.

W zakresie systemu elektroenergetycznego plan ustala :
1) zasilanie obszaru planu w energię elektryczną z rozdzielni SN: RSM “Marymont” dla części północnej i RPZ “Gdańska” dla części południowej.

W zakresie systemu telekomunikacyjnego plan ustala obsługę telekomunikacyjną z kablowej sieci magistralnej zasilanej z centrali automatycznej CA „Żoliborz II”.

Działka jest odrębną własnością – można kupić na kredyt – brak obciążeń.

Na działce nie ma przyłączy mediów – należy je wykonać, aczkolwiek linie napowietrzne SN są blisko działki, wodociąg znajduje się w ulicy Wybrzeże Gdyńskie w rejonie wjazdu na most Grota-Roweckiego, a miejska sieć centralnego ogrzewania przebiega tuż obok działki – świeżo oddany odcinek. Nie ma kanalizacji – plan przewiduje wykonanie kolektora w pobliżu działki, ale nie ma podanego dokładnego terminu. Trwają uzgodnienia. Obecnie najbliższy kanał ogólnospławny znajduje się w ulicy Potockiej.

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA AGENCJI – CAŁOŚĆ POKRYWA SPRZEDAJĄCY

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu pośrednictwa.
Wysłanie wiadomości za pośrednictwem niniejszego formularza oznacza wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie dobrowolnie podanych przez Państwa danych dla potrzeb procesu pośrednictwa. Aby wysłać wiadomość proszę najpierw zaznaczyć checkbox I’m human a następnie kliknąć przycisk “Wyślij”.