image_print
Działka na sprzedaż
1 267 500 PLN
Warszawa, Żoliborz
845 m2
 Informacje podstawowe
Przeznaczenie:
Usługowa
Szerokość:
0 (m)
Długość:
0 (m)
Kształt:
Nieregularny
Ukształtowanie:
Płaska
Droga dojazdowa:
Asfaltowa
Stan prawny gruntu:
Własność
Informacje dodatkowe
Obecna zabudowa działki:
Brak
Typ ogrodzenia:
Brak
Woda:
Tak
Ujęcie wody:
Miejska w drodze
Prąd:
Tak
Gaz:
Tak
CO Miejskie:
Tak
Kanalizacja:
Nie
Rodzaj kanalizacji:

Lokalizacja działki (845m2) to Wybrzeże Gdyńskie na Warszawskim Żoliborzu, blisko mostu Grota-Roweckiego. Działka U1 – funkcja usługowa z zakresu administracji, biur, turystyki, kultury, handlu i gastronomi. Plan dopuszcza lokalizowanie innych funkcji usługowych nie kolidujących z wcześniej podanymi, a także wyklucza budownictwo mieszkaniowe, produkcyjne oraz obiekty i urządzenia uciążliwe.

Dojazd do działki z Wisłostrady przez węzeł Krasińskiego. Dobra widoczność reklamy zarówno z Wisłostrady jak i z mostu – reklama w większym formacie. Lokalizacja korzystna na usługi typu warsztat, salon, motel, ale też na usługi związane z rekreacją. Nie podałem powyżej szerokości oraz długości ponieważ działka ma kształ nieregularny, szerokość w najszerszym miejscu wynosi około 20m, w najwęższym około 9m, długość 50 – 60m.

Teren jest niezabudowany, częściowo zadrzewiony i zakrzewiony. Kształt zbliżony do trapezu, teren płaski. Działka posiada zabezpieczenie w media z sieci miejskiej w zakresie wody, sieci elektrycznej oraz dostęp do pozostałej infrastruktury.

W okolicy nieruchomości występują tereny zielone, tereny nadwiślańskie, infrastruktura komunikacyjna, a w dalszej odległości tereny mieszkaniowe oraz dostęp do obiektów użyteczności publicznej i punktów handlowo usługowych.

Plan ustala dla działki U1:
1) wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy – 1,5 ;
2) maksymalną wysokość zabudowy – 15 m ;
3) ukształtowanie pierzei zabudowy od strony ul.Wybrzeże Gdyńskie oraz od strony parku, zgodnie
z rysunkiem planu ;
4) nadsypanie terenu na części działek oznaczonych na planie symbolami U1.1 i U1.2.

W zakresie zaopatrzenia w wodę plan ustala :
1) zasilanie obszaru planu w wodę z miejskiej sieci wodociągowej zasilanej z projektowanego przewodu rozbiorczego spinającego układ sieci w rejonie al. Armii Krajowej i ulicy Krasińskiego.

W zakresie systemu ciepłowniczego plan ustala :
1) zasilanie budownictwa mieszkaniowego i usługowego w ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej zasilanej z komory AZ-6 na magistralach sieci cieplnej ułożonej na nośnikach mostu Grota Roweckiego.

W zakresie systemu elektroenergetycznego plan ustala :
1) zasilanie obszaru planu w energię elektryczną z rozdzielni SN: RSM “Marymont” dla części północnej i RPZ “Gdańska” dla części południowej.

W zakresie systemu telekomunikacyjnego plan ustala obsługę telekomunikacyjną z kablowej sieci magistralnej zasilanej z centrali automatycznej CA „Żoliborz II”.

Działka jest odrębną własnością – można kupić na kredyt – brak obciążeń.

Na działce nie ma przyłączy mediów – należy je wykonać, aczkolwiek linie napowietrzne SN są blisko działki, wodociąg znajduje się w ulicy Wybrzeże Gdyńskie w rejonie wjazdu na most Grota-Roweckiego, a miejska sieć centralnego ogrzewania przebiega tuż obok działki – świeżo oddany odcinek. Nie ma kanalizacji – plan przewiduje wykonanie kolektora w pobliżu działki, ale nie ma podanego dokładnego terminu. Trwają uzgodnienia. Obecnie najbliższy kanał ogólnospławny znajduje się w ulicy Potockiej.

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA AGENCJI – CAŁOŚĆ POKRYWA SPRZEDAJĄCY

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 16:00 na numer kom. +48 727-670-131, dziękuję. Kontakt mailowy [info@s-sadowski.eu] możliwy przez cały dzień.