Mieszkanie na wynajem
3 000 PLN
Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II
2 pok., 50 m2
Informacje podstawowe
Piętro:
16/25
Rok budowy:
2000
Materiał:
Mieszany
Typ kuchni:
Otwarta
Stan:
Bardzo dobry
Rodzaj:
Apartamentowo-handlowy
Kaucja:
3000
Czynsz:
Informacje dodatkowe
Umeblowanie:
Tak
Powierzchnie pokoi:
22m2, 10m2
Winda:
Tak
Domofon:
Tak
Internet:
Tak
Telewizja kablowa:
Tak
Rodzaj ogrzewania:
CO miejskie
Odległość od centrum:
1 km
Komunikacja:
Tramwaj, Kolejka podmiejska, Autobus, Metro

Elegancki apartament do wynajęcia, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części Warszawy – Śródmieście Płn. Mieszkanie jest wykończone wysokiej klasy materiałami z dbałością o szczegóły, zlokalizowane na XVI piętrze Babka Tower, z niesamowitym widokiem na panoramę miasta. Minimalny okres najmu 1 rok – umowa na czas oznaczony.

Prezentacja wideo: https://youtu.be/5BbsP_PzfAs

Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w kompletny sprzęt AGD, umeblowanie widoczne na zdjęciach pozostanie do dyspozycji Najemcy.

Czynsz najmu zawiera już czynsz administracyjny, dodatkowo płatne media według zużycia. Kaucja zależna od okresu wypowiedzenia, minimum 3000 zł. W budynku są dostępni operatorzy TV kablowej oraz internetu – lokal okablowany.

Babka Tower – wieżowiec przy alei Jana Pawła II 80 w Warszawie wybudowany w 2000 roku. Pierwszy w historii miasta budynek mieszkalny, którego wysokość przekroczyła 100 metrów. W najwyższym miejscu mierzy 105 metrów, ma 28 kondygnacji (w tym 3 podziemne).

Babka Tower jest najbardziej wysuniętym na północ z 17 warszawskich budynków wyższych niż 100 metrów. Położony jest przy Rondzie Zgrupowania Armii Krajowej “Radosław”, w czasie budowy nazywającym się “Rondo Babka”, od którego wzięła się jego nazwa. Niedaleko wieżowca (po drugiej stronie ronda) znajduje się Arkadia, największe pod względem powierzchni centrum handlowe w Warszawie.

NAJEMCA NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA AGENCJI – CAŁOŚĆ POKRYWA WŁAŚCICIEL LOKALU

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu pośrednictwa.
Wysłanie wiadomości za pośrednictwem niniejszego formularza oznacza wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie dobrowolnie podanych przez Państwa danych dla potrzeb procesu pośrednictwa. Aby wysłać wiadomość proszę najpierw zaznaczyć checkbox I’m human a następnie kliknąć przycisk “Wyślij”.