Mieszkanie na wynajem
3 000 PLN
Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II
2 pok., 50 m2
Informacje podstawowe
Piętro:
16/25
Rok budowy:
2000
Materiał:
Mieszany
Typ kuchni:
Otwarta
Stan:
Bardzo dobry
Rodzaj:
Apartamentowo-handlowy
Kaucja:
3000
Czynsz:
Informacje dodatkowe
Umeblowanie:
Tak
Powierzchnie pokoi:
22m2, 10m2
Winda:
Tak
Domofon:
Tak
Internet:
Tak
Telewizja kablowa:
Tak
Rodzaj ogrzewania:
CO miejskie
Odległość od centrum:
1 km
Komunikacja:
Tramwaj, Kolejka podmiejska, Autobus, Metro

Elegancki apartament do wynajęcia, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części Warszawy – Śródmieście Płn. Mieszkanie jest wykończone wysokiej klasy materiałami z dbałością o szczegóły, zlokalizowane na XVI piętrze Babka Tower, z niesamowitym widokiem na panoramę miasta. Minimalny okres najmu 1 rok – umowa na czas oznaczony.

Prezentacja wideo: https://youtu.be/5BbsP_PzfAs

Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w kompletny sprzęt AGD, umeblowanie widoczne na zdjęciach pozostanie do dyspozycji Najemcy.

Czynsz najmu zawiera już czynsz administracyjny, dodatkowo płatne media według zużycia. Kaucja zależna od okresu wypowiedzenia, minimum 3000 zł. W budynku są dostępni operatorzy TV kablowej oraz internetu – lokal okablowany.

Babka Tower – wieżowiec przy alei Jana Pawła II 80 w Warszawie wybudowany w 2000 roku. Pierwszy w historii miasta budynek mieszkalny, którego wysokość przekroczyła 100 metrów. W najwyższym miejscu mierzy 105 metrów, ma 28 kondygnacji (w tym 3 podziemne).

Babka Tower jest najbardziej wysuniętym na północ z 17 warszawskich budynków wyższych niż 100 metrów. Położony jest przy Rondzie Zgrupowania Armii Krajowej “Radosław”, w czasie budowy nazywającym się “Rondo Babka”, od którego wzięła się jego nazwa. Niedaleko wieżowca (po drugiej stronie ronda) znajduje się Arkadia, największe pod względem powierzchni centrum handlowe w Warszawie.

NAJEMCA NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA AGENCJI – CAŁOŚĆ POKRYWA WŁAŚCICIEL LOKALU

Uprzejmie proszę o kontakt po godzinie 16:00

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *