image_print
Dom na sprzedaż
129 000 PLN
Borsuki-Kolonia,
3 pok., 73,67 m2
Informacje podstawowe
Pow. użytkowa:
68 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Rok budowy:
1945
Liczba pięter:
Parterowy
Powierzchnia działki:
1 300 m2
Kształt działki:
Kwadrat
Droga dojazdowa:
Asfaltowa
Rynek:
Wtórny
Stan budynku:
Do kapitalnego remontu
Informacje dodatkowe
Materiał:
Drewno
Powierzchnie pokoi:
Liczba łazienek:
1
Rodzaj dachu:
Eternit
Ogrzewanie:
Ujęcie wody:
Studnia
Rodzaj kanalizacji:
Szambo
Garaż (liczba miejsc):
Nie
Typ ogrodzenia:
Drewniane

Klimatyczny wiejski zakątek, zagubiony wśród lasów Mazowsza.

Działka ogrodzona, w kształcie zbliżonym do kwadratu. Nasadzenia drzew i krzewów, po obrzeżach działki, w taki sposób, by stanowiły tło dla nasadzeń różnokolorowych kwiatów. Dom drewniany, z bala, w dobrym stanie, dobrze zachowane wewnętrzne drzwi z gzymsami, składa się z 3 pomieszczeń mieszkalnych, sieni, łazienki i piwnicy pod łazienką.

Łazienka częściowo wykończona, ułożona podłoga z terakoty. Oryginalna umywalka na zabytkowej szafce. W części kuchennej są wyprowadzone przyłącza ciepłej i zimnej wody. Jest zamontowany hydrofor i terma.

Z największego pokoju jest planowane wejście na antresolę znajdującą się na poddaszu, co zwiększy metraż i atrakcyjność domu. Oryginalne elementy wystroju domu, takie jak: gzymsy nadokienne, nad drzwiami, szerokie drzwi pokojowe otwierane na obie strony, frezowane futryny, które doskonale zachowały się, nadają unikalnego wyglądu i klimatu. Dom zachowany ze szczegółami technicznymi, takimi, jak uszczelnienie między balami metodą tradycyjną, czyli mchem.

Przestrzeń poddasza i potencjał architektoniczny budynku stanowi pole dla samodzielnej, dowolnej aranżacji właściciela o duszy artysty. który samodzielnie chciałby mu nadać własny niepowtarzalny styl.

Na tych terenach, znalezienie drewnianego domu w dobrym stanie jest coraz trudniejsze, ponieważ jest ich coraz mniej.
Nieruchomość z racji oddalenia od skupisk ludzkich i położona wśród lasów, stanowi enklawę dla ludzi pragnących odpocząć w harmonii z przyrodą.

Idealne miejsce dla osób o artystycznych zamiłowaniach do odnawiania, zdobienia i wydobywania klimatu dawnych czasów.

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA AGENCJI – CAŁOŚĆ POKRYWA SPRZEDAJĄCY

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 16:00 na numer kom. +48 727-670-131, dziękuję. Kontakt mailowy [info@s-sadowski.eu] możliwy przez cały dzień.