Dom na sprzedaż
450 000 PLN
Serock,
4 pok., 195 m2
Informacje podstawowe
Pow. użytkowa:
195 m2
Rodzaj domu:
Szeregowy
Rok budowy:
2017
Liczba pięter:
1
Powierzchnia działki:
250 m2
Kształt działki:
Prostokąt
Droga dojazdowa:
Asfaltowa
Rynek:
Pierwotny
Stan budynku:
Do wykończenia
Informacje dodatkowe
Materiał:
Ceramika
Powierzchnie pokoi:
25m2, 19,5m2, 16,8m2, 14,8m2
Liczba łazienek:
2
Rodzaj dachu:
Blachodachówka
Ogrzewanie:
Gazowe
Ujęcie wody:
Miejska
Rodzaj kanalizacji:
Miejska
Garaż (liczba miejsc):
Tak (1)
Typ ogrodzenia:
Siatka

Niestandardowo wysokie okna nadają budynkowi składającemu się z segmentów wygląd eleganckiej stanowiącej jedność willi. Perfekcyjne wykończenie budynku z zewnątrz, z dbałością o detale, wysoka jakość materiałów, doskonałe rozplanowanie pomieszczeń, piękna przestrzeń za oknami. Niestandardowy rozkład pomieszczeń według kanadyjskiego architekta. To wszystko wpływa na niepowtarzalność tej nieruchomości.W cenie segmentu robocizna podstawowego wykończenia: ułożenie paneli, biały montaż i ułożenie terakoty w łazienkach, obsadzenie drzwi, założenie gniazdek i wyłączników prądu (materiały kupuje właściciel).Wnętrze do własnej aranżacji z możliwością dokonania zmian przez dewelopera za dodatkową dopłatą. Trzyletnia gwarancja na dom.Segment w stanie deweloperskim – środkowy, o powierzchni 195 m2 z tarasem, na działce 250 m2.

Dom wyposażony jest w:
– instalację centralnego odkurzacza,
– instalację rekuperacyjną,
– rozbudowaną instalację elektryczną,
– bramę garażową z napędem elektrycznym na pilota,
– instalację domofonową.

Metraże:
– parter – salon 31,5 m2; kuchnia 11,9 m2 połączona z jadalnią 9,5 m2 z wyjściem na taras; komunikacja 12,7 m2; wc 3,8 m2; wiatrołap 2,6 m2; garaż 27,9 m2,
– piętro – trzy sypialnie – małżeńska 21,4 m2 z łazienką 6 m2; druga sypialnia 21,6 m2; trzecia 18,3 m2; druga łazienka 4 m2; komunikacja 22,6 m2; pralnia 2,8 m2,
– poddasze – 80 m2 open space.

Od strony frontowej, jest do dyspozycji wyłożony kostką podjazd na jedno miejsce postojowe przed garażem. Miejsce na kolejne dwa samochody jest w garażu.

Istnieje możliwość kupienia domu na raty u dewelopera, przy 50% początkowej wpłacie gotówkowej. Oznacza to, że nie trzeba starać się o kredyt w banku, ale oczywiście można jeżeli nabywca tak woli.

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA AGENCJI – CAŁOŚĆ POKRYWA SPRZEDAJĄCY

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu pośrednictwa.
Wysłanie wiadomości za pośrednictwem niniejszego formularza oznacza wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie dobrowolnie podanych przez Państwa danych dla potrzeb procesu pośrednictwa. Aby wysłać wiadomość proszę najpierw zaznaczyć checkbox I’m human a następnie kliknąć przycisk “Wyślij”.