Dom na sprzedaż
650 000 PLN
Warszawa, Bemowo, Groty
4 pok., 210 m2
Informacje podstawowe
Pow. użytkowa:
120 m2
Rodzaj domu:
Szeregowy
Rok budowy:
1974
Liczba pięter:
1
Powierzchnia działki:
200 m2
Kształt działki:
Prostokąt
Droga dojazdowa:
Asfaltowa
Rynek:
Wtórny
Stan budynku:
Do remontu
Informacje dodatkowe
Materiał:
Mieszany
Powierzchnie pokoi:
27,52m2, 13,58m2, 9,32m2, 9,24m2
Liczba łazienek:
1
Rodzaj dachu:
Papa
Ogrzewanie:
Gazowe
Ujęcie wody:
Miejska
Rodzaj kanalizacji:
Miejska
Garaż (liczba miejsc):
Tak (2)
Typ ogrodzenia:
Mieszane

Ciekawa oferta – polecam!

Do sprzedaży jednopiętrowy, podpiwniczony dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 210 m2 – zbudowany w 1974 roku – na os. Groty na Bemowie, w spokojnej okolicy z niską zabudową. Powierzchnia ogrodu – ok. 107 m2 (dł. 18, szer. 6m). Powierzchnia całej działki – 200 m2 (dł. 33 m, szer. 6 m). Nieruchomość jest alternatywą dla mieszkania 80 – 90 m2 w tym samym rejonie, a zdecydowanym plusem jest taras oraz ogródek, ale przede wszystkim niezależność 😉

Dom do remontu (poza dachem – niedawno został wyremontowany i została położona nowa papa), zlokalizowany w okolicy dwóch rezerwatów przyrody: Kalinowej Łąki i Łosiowych Błot. Zdjęcia przedstawiają faktyczny wygląd nieruchomości. W związku z ograniczeniami liczby zdjęć jakie można umieścić na portalu, w przypadku potrzeby uzyskania ich większej ilości proszę o kontakt mailowy.

Piwnica: trzy pomieszczenia – w tym kotłownia, dodatkowo garaż, jest możliwość przejścia przez garaż na ogród.
Parter: pokój dzienny – 27,52 m2 – z wyjściem na taras – 8 m2 i ogród – 100 m2; kuchnia – 9 m, WC – 1 m2, komunikacja, wiatrołap.
Pierwsze piętro: 3 pokoje 13,58, 9,32 i 9,24 m2; pomieszczenie nad wiatrołapem, łazienka 4,75 m2, komunikacja.

Dom otynkowany i ocieplony od zewnątrz – w 2005 r. Dach pokryty papą – płaski z lekkim spadkiem. W 2005 roku, została wykonana rozbudowa – nowe wejście do budynku, a nad wiatrołapem powstało dodatkowe pomieszczenie z przeznaczeniem na ogród zimowy lub powiększenie sypialni (w tej opcji do usunięcia jest część ściany, co również zapewni lepsze doświetlenie).

Media miejskie: zimna woda, gaz, prąd oraz kanalizacja. Ciepła woda ogrzewana termą gazową. Ogrzewanie – piec gazowy z możliwością podłączenia zasobnika. Po takim podłączeniu możemy zrezygnować z term w łazience i kuchni. Garaż na dwa auta – jedno za drugim.

Komunikacja: autobus 149, 320, 714, nocny N95 – 50 metrów od domu. Przykładowo: dojazd autobusem do Tesco 24h na Górczewskiej zajmuje około 15 min. Do tramwaju linii 20 można podjechać autobusem w 5-7 minut. W okolicy są trzy restauracje – w zasięgu spaceru, dużo terenów zielonych, pawilon handlowy, kościół, przedszkole, kawałek dalej kolejne punkty usługowe oraz basen w okolicy WAT.

Grunt uregulowany, użytkowanie wieczyste, działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Nieruchomość nie jest obciążona, można dokonać zakupu na kredyt.

CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu pośrednictwa.
Wysłanie wiadomości za pośrednictwem niniejszego formularza oznacza wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie dobrowolnie podanych przez Państwa danych dla potrzeb procesu pośrednictwa. Aby wysłać wiadomość proszę najpierw zaznaczyć checkbox I’m human a następnie kliknąć przycisk “Wyślij”.