Lokal na wynajem
2 800 PLN
Warszawa, Śródmieście
4 pok., 70 m2
Informacje podstawowe
Przeznaczenie:
Biurowe
Piętro:
2/4
Rok budowy:
1955
Klasa budynku:
Rodzaj budynku:
Kamienica
Koszta eksploatacyjne:
PLN/m2
Minimalny okres najmu (lata):
1
Kaucja:
Informacje dodatkowe
Winda:
Nie
Ochrona:
Nie
Parking naziemny:
Tak
Sieć komputerowa:
Tak
Wentylacja:
Tak
Klimatyzacja:
Nie
Zaplecze socjalne:
Tak
Okablowanie telefoniczne:
Tak

Lokal do wynajęcia na cele biurowe, blisko skrzyżowania Al. Solidarności z ulicą Andersa (pl. Bankowy) i kina Muranów.

Mieszkanie trzypokojowe zostało przekształcone całkowicie na cele biurowe i obecnie są 4 pomieszczenia biurowe, kącik socjalny i toaleta. Dwa pokoje są przejściowe – dobra opcja dla kancelarii notarialnej, prawnej. Oczywiście lokalizacja budynku jest idealna dla każdego rodzaju biura – klient na pewno trafi.

Metraże (orientacyjnie): pokoje biurowe 18,2; 16,8; 16,3; 15 m2, pomieszczenie socjalne 2,9 m2, toaleta 1,5 m2. W pokoju 18,2 m2 jest duża szafa, a w niej m.in. szafa rackowa (starszego typu) z patch panelem na 24 gniazda. W pokoju, gdzie była recepcja są biurka i szafki, w pokoju obok jest xero. Lokal jest częściowo umeblowany, umeblowanie może zostać lub Najemca może wstawić swoje (bez wpływu na czynsz najmu).

Pomieszczenie socjalne jest wyposażone w zabudowę. Toaleta w glazurze i terakocie. Na podłogach w trzech pokojach jest parkiet, w czwartym terakota. Cześć okien wychodzi na podwórko, a część na Al. Solidarności – można zrobić reklamę w oknach będzie dobrze widoczna.

Bliskość Ratusza, urzędów oraz metra sprawia, iż jest to bardzo dobre miejsce do prowadzenia działalności. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną, alarmową, sieć komputerową, domofon. Drzwi wejściowe przeciwwłamaniowe.

Czynsz najmu 2800 zł plus VAT (23%) plus czynsz administracyjny ok. 650 zł plus opłata za media wedle zużycia. Kaucja zależna od okresu wypowiedzenia – do uzgodnienia.

CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL LOKALU

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu pośrednictwa.
Wysłanie wiadomości za pośrednictwem niniejszego formularza oznacza wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie dobrowolnie podanych przez Państwa danych dla potrzeb procesu pośrednictwa. Aby wysłać wiadomość proszę najpierw zaznaczyć checkbox I’m human a następnie kliknąć przycisk “Wyślij”.