image_print
Lokal na wynajem
2 800 PLN
Warszawa, Śródmieście
4 pok., 70 m2
Informacje podstawowe
Przeznaczenie:
Biurowe
Piętro:
2/4
Rok budowy:
1955
Klasa budynku:
Rodzaj budynku:
Kamienica
Koszta eksploatacyjne:
PLN/m2
Minimalny okres najmu (lata):
1
Kaucja:
Wymagana
Informacje dodatkowe
Winda:
Nie
Ochrona:
Nie
Parking naziemny:
Tak
Sieć komputerowa:
Tak
Wentylacja:
Tak
Klimatyzacja:
Nie
Zaplecze socjalne:
Tak
Okablowanie telefoniczne:
Tak

Lokal do wynajęcia na cele biurowe, okolica skrzyżowania Al. Solidarności z ulicą Andersa (pl. Bankowy) i kina Muranów.

Mieszkanie trzypokojowe zostało przekształcone całkowicie na cele biurowe i obecnie są 4 pomieszczenia biurowe, kącik socjalny i toaleta. Jeden pokój jest przejściowy – dobra opcja dla kancelarii notarialnej, prawnej. Oczywiście lokalizacja budynku jest idealna dla każdego rodzaju biura – klient na pewno trafi.

Metraże (orientacyjnie): pokoje biurowe 18,2; 16,8; 16,3; 15 m2, pomieszczenie socjalne 2,9 m2, toaleta 1,5 m2. W pokoju 18,2 m2 jest duża szafa, a w niej m.in. szafa rackowa (starszego typu) z patch panelem na 24 gniazda. W pokoju, gdzie była recepcja są biurka i szafki, w pokoju obok jest xero. Lokal jest częściowo umeblowany, umeblowanie może zostać lub Najemca może wstawić swoje (bez wpływu na czynsz najmu).

Pomieszczenie socjalne jest wyposażone w zabudowę. Toaleta w glazurze i terakocie. Na podłogach w trzech pokojach jest parkiet, w czwartym terakota. Cześć okien wychodzi na podwórko, a część na Al. Solidarności – można zrobić reklamę w oknach będzie dobrze widoczna.

Bliskość Ratusza, urzędów oraz metra sprawia, iż jest to bardzo dobre miejsce do prowadzenia działalności. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną, alarmową, sieć komputerową, domofon. Drzwi wejściowe przeciwwłamaniowe.

Czynsz najmu 2800 zł plus VAT (23%) plus czynsz administracyjny ok. 650 zł plus opłata za media wedle zużycia. Kaucja wymagana. W budynku nie ma windy.

CAŁOŚĆ WYNAGRODZENIA AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL LOKALU

* Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych * Dokładam wszelkich starań, aby prezentowane nieruchomości były jak najlepiej opisane i zawierały aktualne informacje *

Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 16:00 na numer kom. +48 727-670-131, dziękuję. Kontakt mailowy [info@s-sadowski.eu] możliwy przez cały dzień.